Databáze zverimexů

Pro zařazení vašeho eshopu, prodejny či jiného druhu podnikání, potřebujeme vyplnit tento dotazník, který nám i klientům databáze pomůže s orientací ve vašem zaměření. Vzhledem k tomu, že je povaha databáze mimo jiné edukativní a benefiční, část otázek směřuje také k vašemu potenciánímu zapojení do této problematiky. Budeme rádi, když zvážíte, jestli byste se s vaším byznysem také mohli zapojit v osvětě a dalších aktivitách, které spousta jiných prodejců již aktivně využívá.

Po vyplnění formuláře obdržíte info-mail s veškerými detaily k jednotlivým druhům spoluprácí a možnosti, které z toho vyplývají. Proto zadávejte email, který obsluhujete vy a rovněž si zkontrolujte spam, pro případ, že email do pár minut neobdržíte.


Data pro interní databázi KasPro

Uveďte, jestli souhlasíte se zpracováním vašich odpovědí pro interní databázi útulků na KasPro stránce

Data pro veřejnou databázi prodejců

Uveďte, jestli souhlasíte se zpracováním vašich odpovědí pro veřejnou databázi prodejců, kterou buduje spolek KasPro. S přesnými detaily vás budem kontaktovat dostatečně dopředu.

Zpracování údajů pro potřeby spolku

Uveďte, jestli souhlasíte se zpracováním vašich údajů

Název ochodu / firmy

Uveďte název vašeho obchodu / eshopu / firmy

Druh obchodu

Uveďte druh vašeho obchodu

Zaměření

Uveďte jakým zvířatům poskytujete pomoc

Jméno vedoucího

Uveďte jméno vedoucího / majitele / jednatele

Jméno kontaktní osoby

Uveďte jméno kontaktní osoby, které s námi bude tyto záležitosti vyřizovat

Kraj

Okres

Obec

Vyberte obec (veřejná položka)

Ulice

PSČ

Telefon

E-mail

Webové stránky

Facebook stránka

Uveďte facebookové stránky (veřejná položka)

Počet letáků na vaši prodejnu

Umíte odhadnout kolik zákazníků u vás měsíčně něco nakoupí? Podobný nebo lehce naddimenzovaný počet letáků by jste měli být schopni rozdat. Uveďte kolik letáků budete měsíčně potřebovat (myšleno na jednu prodejnu):

Počet letáků na váš eshop

Umíte odhadnout kolik zákazníků u vás měsíčně něco nakoupí či objedná? Podobný nebo lehce naddimenzovaný počet letáků by jste měli být schopni rozdat do balíčků. Uveďte kolik letáků budete měsíčně potřebovat. Pokud eshop nemáte, zvolte počet 0:

Počet prodejen

Vylepení plakátu na prodejně

Máte možnost vylepit na prodejně plakát o velikosti A4 nebo dokonce těch míst máte více?

Finanční podpora KasPra

Vymyslet a rozjet celý tento projekt nebylo vůbec snadné, ale nakonec jsme se stali etablovaným programem, který již vykastroval přes 1200. Všechna systematická osvěta, spolupráce a další dílčí věci přináší spoustu zájemců o kastrace. Jediným problematickým faktorem jsou v našem případě peníze, které nás prakticky limitují v tom, aby se situace kolem koček zlepšovala, protože nemůžeme kastrovat více zvířat, než na které máme finance. Rádi bychom vás poprosili, jestli byste mohli zvážit i nějakou finanční podporu našeho spolku.

Benefiční aukce

Několikrát do roka děláme benefiční aukci, ve které dražíme věci, které nám dobrovolníci darují. Obchody často mívají různé přebytky nebo hůře prodejné zboží, které by mohli postrádat a my bychom ho mohli zužitkovat v naší aukci. Naoplátku nabízíme celou řadu výhod, o kterých se můžete dočít zde: https://kasprocats.cz/cs/beneficni-aukce a zde: https://kasprocats.cz/cs/info-pro-partnery

Krmící program

V dnešní době je trendem podporovat nejrůznější útulky a dočasky krmením a dalšími věcmi. Vyvinuli jsme program pro dočasné kočičí péče, pro které kolektujeme krmiva, steliva a další potřebné věci, které pak distribuujem těm, kteří si dle našeho názoru a dlouhodobého sledování, zaslouží. Měli byste zájem se přes náš program zapojit do podpory dočasek?

Obrázek

Obrázek, který lze nahrát z Vašeho PC, nebo vybrat přímo z úložiště na serveru. Obrázek můžete nahrát v libovolné velikosti, systém si velikosti pro zobrazení na stránkách upraví sám.

PoznámkaInformace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů